Volná místa

Obchodní referent - prodejce

Pro naší provozovnu specializovanou na prodej plotového materiálu v Ostravě hledáme kolegu/kolegyni pro komunikaci se zákazníky, poradenství, prodej produktů a příslušenství, s obchodními dovednostmi a příjemným vystupováním.

Náplň práce

- prodej produktů na provozovně a navrhování alternativních řešení
- každodenní komunikace se zákazníky
- vyřizování objednávek a reklamací
- poradenství zákazníkům, vytváření rozpočtů a kalkulací zakázek, zpracování cenových nabídek

Požadujeme

- praxe na pozici prodejce, obchodníka výhodou
- obchodní myšlení
- zaměření na cíle a výsledky
- dobrá úroveň práce s PC, MS Office, výhodou účetní program Money S4
- přátelské vystupování, komunikativnost
- asertivitu, odolnost vůči stresu
- smysl pro zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

- zázemí dynamické společnosti
- získání cenných zkušeností a praxí v oboru
- možnost uplatnění vašich zkušeností, nápadů a znalostí
- zajímavé finanční ohodnocení

Místo výkonu práce

- Ostrava

- Pro další informace kontaktujte pana Koudelku na tel.: +420 607 077 497

Skladník

Pro naši provozovnu specializovanou na prodej plotového materiálu v Plzni hledáme kolegu/kolegyni pro práci ve skladu.

Náplň práce

- příjem / výdej zboží
- předávání zboží s dopravci
- řízení a pravidelná kontrola skladových zásob
- zpracování objednávek zboží
- úklid skladových prostor
- fyzická manipulace se zbožím

Požadujeme

- průkaz pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem výhodou
- praxe na obdobné pozici ve skladu výhodou
- čistý trestní rejstřík
- pečlivost, spolehlivost a komunikativnost

Nabízíme

- Plzeň

- Pro další informace kontaktujte pana Koblova na tel.: +420 720 025 345